«Щоб оцінити стан справ я особисто відвідую з робочими поїздками регіони країни», – Прем’єр-міністр України

Про це сьогодні зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час проведення прес-конференції за підсумками візиту й обговорення перспектив розвитку морської освіти в Україні.

«Саме для того, щоб оцінити стан справ я особисто відвідую з робочими поїздками регіони країни. Сьогодні я переконався, що у Херсонської області високий інвестиційний потенціал. Херсонщина – потенційний лідер у аграрному секторі», – зазначив під час прес-конференції Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він звернув увагу на те, що в рамках фінансової децентралізації цього року бюджет області виріс на 50%, що дорівнює 750 млн грн. Також ще одна позитивна тенденція – це процес об’єднання територіальних громад, які через рік будуть успішними і змінять якість життя людей на краще..

Журналістів цікавили питання інвестиційного потенціалу та баченням Прем’єр-міністра України щодо подальшого розвитку області.

«У бюджеті на 2017 рік буде закладено кошти на пріоритетний для області напрямок – це аграрний сектор. Але, вже цього року Урядом виділено 15 млн грн на відновлення каналу зрошення, що дасть змогу збільшити в області території зрошувальних земель на 7 тис. га.»

Share Button

«Щоб оцінити стан справ я особисто відвідую з робочими поїздками регіони країни», – Прем’єр-міністр України: 1 комментарий

  • 11 ноября 2016 в 12:01
    Permalink

    Опять пиар вместо работы! Один уже доездился до отставки( Саакашвили)!

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *