Сім’ї учасників АТО будуть оздоровлюватися за рахунок пансіонатів

Радник голови Херсонської ОДА та діяч Центру допомоги учасникам АТО при ХОДА Наталія Возаловська на своїй сторніці у соціальній мережі розповіла про організацію оздоровлення сімей воїнів АТО —

«Хочу пояснити ситуацію щоб не було ніяких чуток.
Так як нема державної програми по відпочинку учасників АТО з сім»ями, а вони заслужили це право, та й за рідними скучили за час війни, Центр допомоги учасникам АТО при ХОДА домовився з Генічеською районною адміністрацією, які в свій час домовилися з господарями пансіонатів, що ті будуть приймати сім»ї на недільний відпочинок за власний рахунок.
Ми відправляємо учасників АТО з дружинами і дітьми, відправляємо дружин учасників АТО з дітками, поки їх чоловіки воюють. Зараз отримали прохання від військової частини про відпочинок 17 дружин учасників АТО з дітками до 7 років. В основному дітки маленькі. Зараз є домовленість зі Скадовською РДА про сімейний відпочинок родин учасників АТО.


Ми щиро вдячні небайдужим патріотам Генічеської та Скадовської РДА, керівникам пансіонатів за допомогу і гарний відпочинок наших захисників та їх родин».

Share Button

Сім’ї учасників АТО будуть оздоровлюватися за рахунок пансіонатів: 1 комментарий

  • 20 июля 2016 в 17:23
    Permalink

    а хотелось бы знать сколько семей возьмет пансионат клана путиловских рабочих

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *