«Скандал у благородній родині» : Шадрін позбувається від екс- подільників

Спортшколу «Динамо» знов намагаються захопити?

Навколо спортивної школи ФСТ «Динамо», що на вулиці Перекопській у Херсоні, знов розгортаються скандальні події, повідомляє видання «ПІК».

Нагадаємо, 9-10 листопада 2016 року депутат Херсонської обласної ради Володимир Шадрін вирішив «навести лад» у спортшколі та очолив наступ на неї.

Тоді він у складі групи з 5 осіб силою заволодів статутними документами та змінив замки на дверях адміністративних приміщень, де знаходилось керівництво школи. Ось прізвища учасників події: Дерев’янко І.В., Клименко І.В., Сух В.В., Кондратенко О.С. та Шадрін В.М.

Виправити ситуацію не вдалося, правоохоронці все «спустили на гальма», оскільки вони і є засновниками ФСТ «Динамо» та спортивної школи. Майже відразу Шадрін «віддячив» своїй групі підтримки.

"Скандал у благородній родині" : Шадрін позбувається від екс- подільників

Пані Ірину Деревянко він працевлаштував. Вона стала керувати спортшколою «Динамо».

Приблизно в той самий період Валентин Сух очолив Вище училище фізичної культури.

Пройшов рік і відносини між Шадріним і Деревянко, Сухом і Клименко далі тріщину. Спочатку Сух вигнав з посади Клименко, а незабаром Шадрін посварився з Деревянко.

Події, які розгорнулися на початку лютого цього року навколо спортшколи «Динамо» свідчать про бажання Шадріна позбутися Деревянко. Робить він це не самостійно, а руками інших депутатів.

Отже, депутат Херсонської обласної ради Микола Ставицький викладає у Фейсбуці пост про те, що певна робоча група вирішила перевірити стан роботи секцій «Динамо» й знайшла купу порушень.

"Скандал у благородній родині" : Шадрін позбувається від екс- подільників

Далі тему підхоплюють ЗМІ, піднімається питання про неефективність керівництва спортшколи та взагалі доцільність її фінансування за рахунок бюджетних коштів.

Меседж єдиний – пані Деревянко має піти, на її місце вже є потрібна людина. Ось такою нетривалою вийшла дружба Шадріна з Деревянко. При цьому доля спортшколи Шадріна, як й минулого разу, мало турбує.

Аналіз роботи – це просто привід позбутися некерованого керівника та пограти на нервах засновників ФСТ «Динамо», продемонструвавши, хто в будинку хазяїн.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *