Сьогодні обговорили травматизм на залізниці

Сьогодні, 13 грудня, під керівництвом в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександра Адамчика відбулася нарада з питань профілактики невиробничого травматизму на залізничному транспорті.

Під час заходу було відзначено, що запобігання невиробничому травматизму є одним з важливих аспектів забезпечення безпеки на залізничному транспорті.

Протяжність залізничної колії в області, що заходиться у межах відповідальності Херсонської дирекції залізничних перевезень, становить 338 км.

Представник дирекції залізничних перевезень Сергій Топалов зазначив, що раз на півроку – восени та навесні – здійснюється огляд переїздів, через які здійснюється рух автобусів, комісією у складі представників облдержадміністрації, головного управління Національної поліції в області, Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, Служби автомобільних доріг в області та дирекції залізничних перевезень.

20161213_111343

Він також поінформував присутніх, що за 9 місяців поточного року на підприємствах залізничного транспорту України внаслідок наїзду залізничного транспорту, падіння з нього або з інших причин отримали травми різного ступеню важкості 494 сторонніх осіб, у тому числі 315 з летальним наслідком. Також, в тому числі уражено електричним струмом 35 осіб, з яких 15 – смертельно.

Сергій Топалов підкреслив, що згідно з висновками розслідування проведеного правоохоронними органами, причиною близько 60 відсотків летальних наслідків є самогубство.

20161213_111405

Обговоривши зазначене питання Олександр Адамчик надав ряд доручень відповідним структурним підрозділам, а саме: провести аналіз функціонування існуючих залізничних переїздів, продовжити роботу з огородження залізничних колій, організувати проведення роз’яснювальної роботи серед учнів та студентів навчальних закладів тощо.

Share Button