Сьогодні відзначали херсонських олімпійців

Сьогодні, 8 вересня, під час зустрічі голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва та голови обласної ради Андрія Путілова з учасниками ХХХІ літніх олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро, їх тренерами та фізкультурно-спортивним активом області з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту були вручені сертифікати на отримання обласних стипендій та відзнаки голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва.

Так, за здобутки на цьогорічних Олімпійських іграх спортсмени та їх тренери отримали сертифікати на одноразові стипендії у розмірі 10, 20 і 40 тисяч гривень. А саме були відзначені:

Дмитро Міхай та Артем Морозов за VI місце на ХХХІ літніх Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро;

Андрій Проценко за IV місце на ХХХІ літніх Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Євгенія Німченко і Дарина Верхогляд за IV місце на ХХХІ літніх Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Дмитро Чумак за VI місце на ХХХІ літніх Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Тренери олімпійців Геннадій Зуєв і Валентин Науменко також отримали сертифікати на отримання одноразової стипендії за підтримку своїх спортсменів.

Окрім цього, за багаторічну плідну працю, особистий вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та з нагоди Дня фізичної культури і спорту голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв нагородив Почесними грамотами:

Альону Максимову – спортсменку Херсонської обласної федерації шашок;

Володимира Єрмакова – завідуючого відділом по спорту комунального закладу «Скадовський районний будинок культури ім. Шевченка»;

 

Дмитра Мальцева – тренера-викладача з боксу комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Каховської міської ради;

Олександра Пєвіцина – першого заступника голови Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Оголосили Подяку голови обласної державної адміністрації:

Сергію Кобцю – начальнику відділу фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи комунальної установи «Херсонський обласний центр «Спорт для всіх» Херсонської обласної ради;

Владиславу Піскунову – тренеру-викладачу з легкої атлетики комунального закладу «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради, тренеру учасниці ХХХІ літніх Олімпійських ігор 2016 року Ірини Новожилової;

Петру Сіньку – заступнику директора позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамо»;

Інні Шкільнюк – старшому тренеру-викладачу з волейболу Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Херсонської міської ради.

Також оголосили Подяку Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму головному спеціалісту відділу з питань фізичної культури, спорту та кадрової роботи управління молоді та спорту обласної державної адміністрації.

А директора Херсонської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з вільної боротьби «Колос» Анатолія Баірова Указом Президента України «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці незалежності України» за значний особистий внесок у державне будівництво, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм було нагороджено відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *