Сьогодні засідання виконкому

19 грудня о 10:00 у малому залі міськради відбудеться засідання виконкому.

На розгляд засідання винесено наступні питання:

1. Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про  міський бюджет на 2018 рік».

Доповідає: Демешко І.В.

2Про погодження проекту рішення міської ради «Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку м. Херсона на 2016 – 2018 роки».

Доповідає: Вербицька А.А.

3. Про погодження проекту рішення міської ради «Про внесення змін  до Програми розвитку футболу в м.Херсоні на 2016-2018 роки».

Доповідає: Заболотний О.В. 

4. Про погодження проекту рішення міської ради «Про затвердження Міської програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018 рік».

Доповідає: Заболотний О.В. 

5Про погодження проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми розвитку міського пасажирського транспорту  м. Херсона на 2018-2023 роки».

 Доповідає: Віркун М.А. 

6. Про погодження проекту рішення міської ради «Про затвердження Міської програми розвитку  електротранспорту  в м.Херсоні на 2018-2020 роки».

Доповідає: Віркун М.А. 

7. Про погодження проекту рішення міської ради «Про зміни та доповнення до Міської програми поліпшення під’їзних шляхів до багатоповерхових житлових будинків на 2015 – 2019 роки».

Доповідає: Молнар Н.В.

8. Про погодження проекту рішення міської ради «Про зміни та доповнення до Міської програми розвитку дорожнього господарства на 2015 – 2019 роки».

Доповідає: Молнар Н.В.

9. Про затвердження відкоригованих планів робіт управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради на 2017 рік.

Доповідає: Молнар Н.В.

10. Про погодження проекту рішення міської ради «Про затвердження Переліку об’єктів, на яких доручається управлінню капітального будівництва міської ради виступати замовником та виконувати роботи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту в 2018 році».

Доповідає: Холодов Д.В.

11. Про передачу – прийняття  витрат із капітального ремонту об ‘єкта благоустрою “Установлення навісу на зупинці “Аграрний універсітет” (по вул. Р.Люксембург, у напрямку міста) у м. Херсоні.

Доповідає: Холодов Д.В.

12Про передачу – прийняття  витрат із будівництва споруд для швартування маломірних суден в районі Гідропарку у м. Херсоні.

Доповідає: Холодов Д.В.

13. Про затвердження Порядку розрахунку компенсаційних виплат транспортним підприємствам за пільгове перевезення окремих категорій громадян за рахунок коштів міського бюджету та розрахунок коефіцієнта співвідношення безплатно перевезених і платних пасажирів у громадському транспорті внутрішньоміського сполучення (електротранспорт).

Доповідає: Рузгіс О.В. 

14. Про погодження проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми естетичного оздоблення міста Херсона на 2018 рік».

Доповідає: Піценко Т.Д. 

15. Про погодження проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми із демонтажу рекламних засобів, самовільно встановлених у місті Херсоні на 2018 рік».

Доповідає: Піценко Т.Д.

16. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Господарська організація «Бюро естетики міського середовища та зовнішньої реклами» на 2018 рік.

 Доповідає: Піценко Т.Д. 

17Про видачу дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

Доповідає: Піценко Т.Д. 

18. Про видачу дозволів на розміщення великогабаритної зовнішньої реклами.

Доповідає: Піценко Т.Д. 

19. Про демонтаж рекламних засобів.

Доповідає: Піценко Т.Д. 

20. Про демонтаж рекламних засобів фізичної особи-підприємця Самотьосова А.С.

Доповідає: Піценко Т.Д. 

21. Про затвердження актів про визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам внаслідок порушення земельного законодавства.

Доповідає: Аракчеєва Т.Ю.

22. Про вжиття заходів з актуалізації топографо-геодезичних фондів Херсонської міської ради.

Доповідає: Аракчеєва Т.Ю.

23. Про затвердження містобудівної документації – детального плану території, обмеженої Островським шосе – залізничною колією – територією публічного акціонерного товариства «Херсонський суднобудівний завод».

Доповідає: Аракчеєва Т.Ю.

24. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню, утвореному  у результаті об’єднання  двох домоволодінь по вул. М.Фортус, 17 та 19 у м.Херсоні.

Доповідає: Аракчеєва Т.Ю.

25. Про затвердження протоколу засідання міської громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Херсонської міської ради від  12.12.2017 № 13.

Доповідає: Березна Л.В.

26. Про зарахування на квартирний облік.

Доповідає: Березна Л.В.

27. Про надання житлової площі.

Доповідає: Березна Л.В.

28. Про виключення квартир з числа службових.

Доповідає: Березна Л.В.

29. Про план роботи посадових осіб та  виконавчих органів міської ради на I  квартал 2018 року.

Доповідає: Соценко Т.М.

30. Про внесення змін та доповнень до відкоригованого титульного списку капітального ремонту житлового фонду міської територіальної громади на  2017 рік.

Доповідає: Войтенко О.В.

Share Button