Соратника Мангера та Одарченко взяли на хабарі

Вчора, 29 листопада, прокурор Херсонської області Віталій Тригубенко повідомив про арешт ще одного високопосадового хабарника:

«Викрито чергового хабарника!

Щойно на отриманні неправомірної вигоди викрито заступника однієї із районних рад Херсонщини.
40 тисяч гривень вимагав та отримав посадовець від постачальника твердого палива до навчальних закладів району за своєчасне отримання останнім коштів за надані послуги.

Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 КК України.
Найближчим часом буде вирішено питання про оголошення про підозру та обрання запобіжного заходу посадовцю».

Як пізніше повідомив херсонський журналіст та блогер Тарас Бузак на своій сторінці у соціальній мережі мова йде про представника “нової влади”, заступника Білозерської районної ради, депутата від партії «ВО «Батьківщина» Андрій Донець.

Пан Донець також є довіренною особою народного депутат Ю. Одарченко та однопартієць голови Херсонської обради В. Мангера.

Тарас Бузак: «Зампреда Белозерского райсовета А. Донца приняли на взятке. Он избирался по спискам ВО Батькивщини.

Після того, як Путілов програв вибори на 183 окрузі, та обраним нардепом став Одарченко заступник голови Білозерської райради Андрій Донець (який обирався за списками БЮТ) як то кажуть «підняв голову» На другий день після виборів забув про Путілова та Гордєєва.

Почав говорити мов: Слабаки вони. А ось Одарченко та Мангер це сила… Після виборів цей хлоп почав себе називати «хозяином» району. Потім почалася робота по підготовці чергового перевороту в райраді… Сам хотів сісти на місце голови райради. Солоденьке воно.

Скільки було планів і аптекі прибрати під себе і землю заграбастати… Всього не перекажеш.. Купа планів було.. Але не так сталося, як гадалося.

Скільки пафосу було в промовах, скільки сліз на офіційних церемоніях, а на вихлопі: відкати за порєшать вопрос с бюджетним баблом…

Чекаю, що партійні боси скоро почнуть операцію під кодовою назвою «Реабілітація» або «врятувати депутата Андрія».

Соратника Мангера та Одарченко взяли на хабаріСоратника Мангера та Одарченко взяли на хабарі

Соратника Мангера та Одарченко взяли на хабарі

 

Share Button