Соціально-бюджетні підприємства Херсонщини впроваджують енергоефективні заходи

На колегії Херсонської ОДА було озвучено, що закладами соціально-бюджетної сфери, які мають автономні котельні, та теплопостачальними підприємствами проведено роботу спрямовану на скорочення та заміщення споживання природного газу.

За рахунок заміні 2-х котлів в м. Каховка, використання струменево-нішової технології спалювання газу на 3-х котельнях в м.Херсоні, заміни на 4-х котелень в м. Гола Пристань котлів на природному газі на котли, які працюють на твердому паливі, реконструкції та заміни теплових мереж теплопостачальниками зменшено споживання природного газу на — 783,5 тис. куб. м.

Закладами соціально-бюджетної сфери за рахунок заміщення споживання природного газу шляхом переведення на альтернативні види палива котлів в школах, дитячих садках та лікарнях в смт Дніпряни м. Нова Каховка, с. Станіслав, Дніпровське Білозерського району, с.Хлібодарівка Чаплинського району, с. Любимівка Нововоронцовського району, с. Комишани м.Херсона, с. Новоолексіївка Генічеського району, с. Новоолександрівка Каланчацького району та м.Скадовська з початку опалювального сезону 2015/16 року вже зекономлено природного газу в обсязі 185,3 тис. куб. м.

За рахунок обласного бюджету було профінансовано 3 проекти з реконструкції (модернізації) котелень з використанням альтернативного виду палива. За попередніми розрахунками це призведе до 30% економії бюджетних коштів.

Реалізовано 3 енергоефективних проекти за рахунок коштів міжнародних донорських організацій, зокрема у рамках спільної програми ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — III» на суму 729 тис грн.

За рахунок впровадження енергоефективних проектів закладами соціально-бюджетної сфери та теплопостачальними підприємствами області зменшено споживання природного газу з початку опалювального сезону 2015/16 року в обсязі — 968,8 тис. куб. м.

Share Button