Спортсмени Херсонщини заявляють про репресії

Заява «Національний корпус Херсон» на їх сторінці у соціальній мережі:

«Чергові репресії спортсменів на Херсонщині. Наразі в м. Херсоні опинився під загрозою знищення один із найкращих дитячих спортивних клубів з самбо — «Шторм» та клуб «Спортивний Корпус» . Все це відбувається в угоду недолугим політичним амбіціям такого ж недолугого горе-депутата (Шадріна — прим. ред.), який «опікується» спортом в області. А робиться все це руками керівника комунального закладу «Обласний палац молоді» Яценка В.І.

Сьогодні не допустили на тренування збірну команду Херсону, яка готується до всеукраїнського змагання з хортингу, що відбудеться незабаром в Лазурному. Варто зазначити, що тренери – виключно професійні люди, які мають не лише досвід, а й відповідні заслуги і звання, а спортсмени – також титуловані молоді люди, які прославляють спортивну Херсонщину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ ОБЛРАДИ ЗАХОПИВ КОМУНАЛЬНЕ МАЙНО»

Сьогодні пан Яценко зажадав отримати плату за приміщення без договору, хоча заява про пролонгацію договору оренди була подана в законні строки. Але як писалося вище, пан Яценко та деякі депутати з Херсонської облради роблять усе можливе, аби викинути ці клуби на вулицю. І вже довгий час ніяк не може винести питання на засідання облради, хоча повинен був зробити це давно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ДЕПУТАТ ШАДРІН ХОЧЕ ЗАЙНЯТИСЯ «РЕФОРМУВАННЯМ» ХЕРСОНСЬКОГО СПОРТУ»

Ми, актив Національного Корпусу та наші спортсмени з Спортивного Корпусу, будемо приймати активну участь у боротьбі за продовження діяльности клубу «Шторм» та «Спортивний Корпус».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *