Справу чиновника міськради Педпиригори направлено до суду

Прокуратурою Херсонської області закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням керівника одного зі структурних підрозділів Херсонської міської ради (можливо йдеться про начальника Департаменту фінансів ХОР, депутата міськради від партії «Наш Край» Романа Педпиригору) у наданні неправомірної вигоди посадовій особі та спрямовано до суду обвинувальний акт.

Нагадаємо, що прокуратурою Херсонської області здійснювалось досудове розслідування та процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України щодо надання керівником одного із департаментів Херсонської міської ради неправомірної вигоди у сумі 3 тис. дол. США начальнику Управління захисту економіки в Херсонській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

26 вересня посадовця було затримано. 27 вересня йому повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави. У зв’язку з її внесенням посадовця було звільнено з-під варти.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *