Справу про затримання херсонського капелана розглядає Львівська прокуратура

У Кризовому медіа-центрі в Херсоні відбулася прес-конференція щодо бездіяльності правоохоронних органів у розслідуванні резонансних справ.

На захід запросили представників силових відомств, аби ті відповіли на запитання журналістів та громадськості. Одне з них стосувалося справи викрадення отця Ігоря Петренка, передає видання «ПІК».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:»КАПЕЛАНА ІГОРЯ ПЕТРЕНКО ЗАТРИМАЛИ І ДОПРАВИЛИ ДО ЛЬВОВУ»

Нагадаймо, у вересні 2017-го капелан раптово зник, його затримала поліція, яка як потім з’ясувалося, вивезла панотця до Львівщини. Такі дії правоохоронців спричинили резонанс у Херсоні – активісти пікетували Головне управління Нацполіції та обласну прокуратуру і згодом Ігоря Петренка відпустили й він повернувся додому.

Як пояснили в поліції, капелана затримували в якості свідка за однією з кримінальних справ. Громадськість зазначила, що вивезення священика було незаконним і зажадала відповідальності від правоохоронців. За фактом викрадення Ігоря Петренка було відкрите кримінальне провадження.

Чому про його результати ні слуху, ні духу, активісти намагалися дізнатися у присутнього на сьогоднішній прес-конференції представника обласної прокуратури, але сподівання виявилися марними, бо справа капелана, виявляється, вже не на Херсонщині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «КАПЕЛАН ІГОРЬ ПЕТРЕНКО ПОВЕРНУВСЯ У ХЕРСОН»

-«Я перепрошую, не знаю його ім’я і по батькові, але дане кримінальне провадження дійсно розслідувалось.

На сьогоднішній день ми не можемо за нього відповісти нічого, оскільки досудове розслідування ми не проводимо, оскільки дане провадження в нас вилучено й передано для проведення досудового розслідування до Львівської області», — зазначив заступник начальника відділу прокуратури Херсонської області Богдан Боднарчук.

Далі активісти уточнили, що досудове розслідування, яке розпочинала саме прокуратура Херсонської області, триває вже півроку, а це означає, що всі процесуальні терміни сплили. Але у відповідь на це прокурор знову відхрестився.

-«Досудове розслідування на сьогоднішній день триває у Львівській області, чого воно триває – це питання потрібно задавати керівництву прокуратури Львівської області, — зазначив Богдан Боднарчук».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *