Станіславська ОТГ: перші кроки до контролю за місцевими податками

У лютому місяці цього року у складі апарату селищної ради Станіславької ОТГ було введено посаду інспектора з охорони праці та прийнято на цю посаду відповідного спеціаліста.

Враховуючи, що бюджети ОТГ у левовій частці наповнюється за рахунок податку на доходи фізичних осіб, то введення такої посади — це дуже важливий крок до реального контролю за наповнюванністю бюджету Станіславької ОТГ.

Наразі відбувається навчання цього спеціаліста. Після отримання відповідного посвідчення він зможе виконувати функції державних інспекторів з охорони праці і таким чином здійснювати ефективний контроль законодавства з праці, у тому числі за оформленням працівників, нарахуванням і сплатою заробітної плати та податків на неї.

До речі, перші реальні дії вже є. Як повідомляє сайт Білозерської РДА, наприкінці лютого на території Станіславської сільської ради проведено спільний рейд робочою групою з легалізації праці районної державної адміністрації, податкової інспекції, податкової поліції, спеціаліста з охорони праці Станіславської ОТГ.

В ході рейду перевірено 30 суб’єктів господарювання та виявлено 4 неоформлених працівника та 2 особи, які здійснювали торгівлю без державної реєстрації підприємнької діяльності.

Також перевірено газову заправочну станцію в с.Широка Балка, щодо якої була інформація про незаконну діяльність.

Інформація про функціонування суб’єктів господарчої діяльності без відповідних дозвільних і реєструючих документів була передана до відповідних органів.

 

 

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *