Суд відправив голову Музиківської ОТГ під домашній арешт

3 травня відбулось засідання міського суду Херсона, на якому обирали запобіжний захід голові Музиківської ОТГ 74-річному Савелію Лейбзону, якого підозрюють у вимоганні та отриманні хабара у 100 тисяч гривень від підприємця, повідомляє ПІК.

Під будівлею суду пройшов невиликий мітинг на підтримку Лейбзона, у залі суду було присутньо багато людей.

Слідчий прокуратури просив у суда призначити Лейбзону тримання під вартою на строк 60 діб. Також він озвучив можливу суму грошової застави — 1 мільйон 250 тисяч гривень.

Читайте також: У Музиківці відбувся мітинг на підтримку затриманого сільського голови

Адвокати Лейбзона заперечували вимоги обвинувачення та просили суд призначити «взяття на поруки».

У своєму виступі на суді голова Музиківської ОТГ Савелій Лейбзон зазначив:

«Гроші перераховані на рахунок громадської організації на соціальний розвиток громади. Коли до нас звернувся підприємець з пропозицією побудувати сонячну станцію на нашій території, то ми розуміли, що це податки у громаду.

Запропонували внести кошти на розвиток, він заперечень не мав, перерахував кошти вже після того, як питання його було вирішено. Ніякого відношення до цих грошей особисто я не маю, переховуватись від слідства не збираюсь, бо 13 років працюю на посаді сільського голови і ця робота є сенсом мого життя».

Суддя дослідив покази свідків та заявника, матеріали слідства та ухвалив рішення про призначення запобіжного заходу Савелію Лейбзону у вигляді домашнього арешту з перебуванням вдома с 21:00 до 6:00 до 7 липня 2019 року.

Джерело

Share Button