Таврійськ відмовився об’єднуватися із Новою Каховкою

Каховський журналіст Олег Батурін розповів про відмову громади міста Таврійськаоб’єднуватися із Новою Каховкою:

«Серія хамських, відверто шизофренічних публікацій в пресі Нової Каховки), вельми специфічні, неприязні висловлювання деяких депутатів і чиновників Новокаховської міської ради зробили свою справу. Таврійськ остаточно вказав на двері «старшому брату» і відмовився залишатися у складі Новокаховської міськради.

Сьогодні на сесії Таврійської міськради було прийнято кілька рішень —

1. Про створення територіальної громади з селами Цукури, Червоне Поділля, Кам’янка, Сергіївка Каховського району з центром у м. Таврійськ. Це ж рішення містить доручення міському голові Миколі Різаку «звернутися до Херсонської ОДА звернутися з пропозицією звернутися до ЦВК для прийняття нею рішення про призначення перших виборів міськради».

2. Прийнято звернення до міського голови Нової Каховки та депутатів Новокаховської міськради щодо порушення ними Конституції та законів України.

«У офіційних ЗМІ та інтернет-ресурсах Новокаховської міськради (вказано у ньому) від імені Новокаховської міськради публікуються неправдиві, некомпетентні коментарі-наклепи, висловлені особами, які не мають жодного відношення до процесів об’єднання громад. Це дестабілізує ситуацію та погіршує імідж керівництва та депкорпусу Новокаховської міськради в очах жителів Таврійської і Новокаховської громад».

Нагадаю, що тиждень тому Новокаховська міськрада прийняла рішення «про збереження територіальної цілісності» своєї міськради, в якому, зокрема, вирішила звернутися до СБУ, Генпрокуратури та інших органів з приводу «сепаратистських», судячи з численних публікацій, дій Таврійської громади, що вирішила створити свою, окрему громаду.

— Як би Новокаховській міськраді і її керівництву не довелося відповідати перед СБУ і Генпрокуратурою за свої вчинки, які прямо суперечать діючому законодавству і усім вимогам щодо децентралізації і процесу добровільного об’єднання громад, — коментує ситуацію міський голова Таврійська Микола Різак.»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *