«Теплі кредити» це можливість збереження теплоресурсів області

Про це зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександр Адамчик під час виїзного засідання колегії у Генічеську під час обговорення питання теплозабезпечення Генічеського району.

Особливу увагу приділили вирішенню питання забезпечення 1400 домогосподарств району теплом у зимовий період під час побудови нового газопроводу.

Голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв зазначив, що будівництво газопроводу займе не меше 4 роки і коштуватиме 1 млрд 300 млн грн. «Ми не можемо допустити того, що весь цей час зазначені будинки залишаться без тепла. Саме тому варто звернути особливу увагу на теплі кредити» – зазначив він.

Таку думку підтримав і в.о. заступника голови Олександр Адамчик та зауважив, що теплі кредити – це не тільки альтернатива газу, це система збереження тепла в будинках.

«Завдяки теплим кредитами ми зберігаємо наявні газові ресурси області. Потрібно розуміти, що вартість газу дорожчає, тому це можливість зекономити гроші і менши сплачувати за газ, окрім цього зменшиться використання природного газу, якого зараз не вистачає », – зазначив Олександр Адамчик.

Місцеві управління соціального захисту мають надати консультації та роз’яснення серед громадян щодо переваг,які дають використання «теплих кредитів”.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *