«ТиШо-ТиШо Fest» обмежить рух транспорту

На час проведення фестивалю південного колориту, їжі та емоцій «ТиШо-ТиШо» — 28 та 29 травня — з 10.00 до 20.00 по просп. Ушакова, від вул. Портової до Набережної буде обмежено рух транспорту, інформує офіційний сайт міста.

Як обіцяють організатори фестивалю, 28-29 травня планують підписати Меморандум про співробітництво із Асоціацією «Туризму Миколаєва».

Крім того, для зручності гостей фестивалю у цьому році організували єдину систему знижок Тишо-PASS. Всі бажаючі можуть заздалегідь придбати відповідну картку Тишо-PASS і отримати знижку 15% на багато товарів, що реалізуються на фестивалі, а також пакет додаткових знижок, талонів і послуг.

У цьогорічному фестивалі візьмуть участь ряд письменників і філологів, які презентують свої книги. Також працюватиме окремий лекторій, присвячений ресторанному мистецтву.

Нагадуємо, III традиційний фестиваль південного колориту, їжі і емоцій «Тишо-Тишо» відбудеться в Херсоні 28-29 травня на перехресті набережної Ушакова і Дніпра. Більше 40 рестораторів з Києва, Одеси, Миколаєва та Херсона поділяться з вами своїми найсмачнішими ласощами.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *