Триває підготовка до конкурсу навчальних закладів «Земля – наш спільний дім»

31 січня 2017 року на базі Центру екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради відбувся семінар «Реалізація творчого потенціалу учнівської молоді через участь в екологічних агітбригадах».

Захід проводився у рамках підготовки до міського етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів «Земля – наш спільний дім».

У семінарі брали участь керівники шкільних екологічних театрів та агітбригад від 28 освітніх закладів міста № 2, 3, 9, 13, 16, 17, 20, 26, 28, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 41, 43, 45, 48, 50, 51, 54, 55, 56, 57, навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа ІІ ступеня — ліцей журналістики, економіки та правознавства”, Центру освіти молоді та дорослих, Центру дитячої та юнацької творчості.

Методичною службою еколого-натуралістичного напряму Центру дитячої та юнацької творчості проаналізовано результати участі навчальних закладів у конкурсі екологічних агітбригад за декілька останніх років та надано рекомендації щодо підготовки до участі у міському етапі конкурсу за визначеною цьогорічною тематикою«Ландшафти як середовище життя та об`єкти охорони».

Для участі в заході запрошеноМаіляна Карена, викладача предметно-циклової комісії видовищно-театралізованих заходів Херсонського училища культури, який надав рекомендації щодо організації творчого виступу дітей: постанови сценічної мови та акторської майстерності.

Наприкінці семінару вчителі отримали методичні розробки з питань організації роботи екологічних учнівських агітбригад, особливостям підбору матеріалу та розробки сценарію.

Відбірковий етап конкурсу відбудеться 20-22 лютого 2017 року.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *