ТРО «Софія» отримало перемогу на конкурсі Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення

Про це стало відомо сьогодні, 28 липня, після підбиття підсумків конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням 5 вільних радічастот у населених пунктах Херсонській області: м.Генічеськ, смт Новотроїцьке та с.Василівка Каховського району.

Оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіочастот відбулося ще 18 травня цього року.

Переможцем у м. Генічеськ та с. Василівка став регіональний мовник ТРО «Софія». Почути українське мовлення можна буде на хвилях 100.9 FM у Генічеську та 103.6 FM у Василівці.

За умовами конкурсу у програмній концепції ТРО «Софія» не менше 50 % ефірного часу будуть складати інформаційні передачі, присвячені місцевій тематиці, транслюватимуться дитячі передачі, а мовлення буде здійснюватись без ретрансляції програм інших мовників.

Цей конкурс став одним з перших результатів діяльності спеціально створеної міжвідомчої робочої групи Національної ради з розвитку телерадіомовлення в південних районах Херсонської області та на територію тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим і м. Севастополя.

 

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *