ЦВК определила членов избирательных комиссий

Согласно постановлению Центральной избирательной комиссии определены члены областных территориальных комиссий.

Ниже мы публикуем, согласно приложения к поставлению, членов областной избирательной комиссии и членов Херсонской городской избирательной комиссии

Додаток 512
до постанови Центральної виборчої комісії
від 6 вересня 2015 року № 230

Херсонська обласна виборча комісія

Голова комісії – Бондарчук Алла Олегівна, 1965 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».
Заступник голови комісії – Батракова Лариса Володимирівна, 1950 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».
Секретар комісії – Саврадим Дмитро Анатолійович, 1980 року народження – від місцевої організації Аграрної партії України.

Члени комісії:

Авер’янова Олена Олексіївна, 1974 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
Акулініна Світлана Володимирівна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
Альохіна Ольга Володимирівна, 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ДАРТА ВЕЙДЕРА»;
Гераскін Микола Віталійович, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»;
Голодюк Віктор Савич, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»;
Граділь Іван Андрійович, 1941 року народження – від місцевої організації Української Народної Партії;
Данилюк Олена Євгеніївна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
Делієва Катерина Олександрівна, 1942 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Литвинов Ігор В’ячеславович, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
Петренко Наталія Олегівна, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
Солодовніков Володимир Вікторович, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»;
Сушич Василь Петрович, 1946 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
Тишкова Валентина Іванівна, 1959 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Ярошик Сергій Вікторович, 1992 року народження – від місцевої організації Партії «ВІДРОДЖЕННЯ»;
Яценко Сергій Миколайович, 1962 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Секретар
Центральної виборчої комісії Т. ЛУКАШ

Херсонська міська виборча комісія
Херсонської області
Голова комісії – Карпов Володимир Миколайович, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Громадянська позиція».
Заступник голови комісії – Ткаченко Юлія Ігорівна, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок».
Секретар комісії – Чорний Олег Іванович, 1969 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».
Члени комісії:
Безгуба Світлана Миколаївна, 1952 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Нова держава»;
Галюк Яків Генрихович, 1949 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»;
Гідулянов Аркадій Віталійович, 1973 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
Жмурченко Владислав Ігорович, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СОЦІАЛІСТИ»;
Земляна Віра Миколаївна, 1958 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Кабаненко Наталія Михайлівна, 1951 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
Коструб Едіта Анатоліївна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Союз Лівих Сил»;
Маслова Наталія Вікторівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
Михайлюк Ілона Олександрівна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»;
Оніщенко Віталія Іванівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної Партії «Опозиційний блок»;
Рєпіна Олена Миколаївна, 1950 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
Ростова Світлана Юріївна, 1983 року народження – від місцевої організації Народної Партії;
Шаповал Валентина Миколаївна, 1966 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка;
Шафалович Галина Анатоліївна, 1955 року народження – від місцевої організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
Швидка Марина Валеріївна, 1961 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Секретар
Центральної виборчої комісії Т. ЛУКАШ

Share Button