Тютюнова комерсантка втратила 36 тисяч гривень

Днями, в рамках операції «Акциз-2016» працівниками оперативного управління Головного управління ДФС у Херсонській області припинили безліцензійний продаж тютюнових виробів на території центрального ринку міста Херсона.

З метою подальшої реалізації власниця торгової точки зберігала тютюнові вироби іноземного виробництва, на яких відсутні марки акцизного податку встановленого зразка. У тютюнової комерсантки вилучено 3118 пачок сигарет іноземного виробництва орієнтовною вартістю 36 тис. гривень.

За порушення за ч.1 ст.164-5 КУпАП (зберігання або транспортування тютюнових виробів, на яких немає належним чином розміщених марок акцизного збору або з підробленими чи фальсифікованими марками акцизного збору посадовими особами підприємств-виробників, імпортерів і продавців цих товарів) та недотримання вимог ст.11 «Маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів» ЗУ «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» на громадянку складено протокол про адміністративне правопорушення.

Матеріали направлено до суду для притягнення до адміністративної відповідальності, яка передбачає накладення штрафу від п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією таких тютюнових виробів.

 

Джерело: ДФСУ у Херсонській області

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *