У 2016 році залучено 30 млн грн на розвиток зрошення в області

Розвиток зрошення на Херсонщині є одним із пріоритетних напрямків стратегічного плану Уряду та обласної державної адміністрації. Про це зазначив очільник області Андрій Гордєєв під час публічного звіту.

За даними департаменту АПК облдержадміністрації у 2016 році в області збільшено площі зрошувальних земель на 13,5 тис. га, що в підсумку дало результат із забезпечення зрошення на площі 300 тисяч гектарів.

В свою чергу народний депутат України Сергій Хлань зазначив, що саме завдяки спільний роботі депутатів та керівництва ОДА вдалось звернути увагу Уряду та залучити з державного бюджету кошти на відновлення зрошувальних систем загальною сумою 30 млн грн.

Він підкреслив, що розвиток аграрного сектору та промисловості мають стати основним джерелом доходів мешканців Херсонщини: «Аграрний сектор як стратегічна галузь економіки Херсонщини повинен бути в центрі нашої уваги, так як більшість мешканців тією чи іншою мірою пов’язані з сільським господарством, тому ми спрямовуємо максимум зусиль для розвитку цієї сфери».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *