У 2016 році значно збільшено місцеві бюджети районів Херсонщини

Під час сьогоднішнього проведення наради з пріоритетни­х напрямів розвитку В­еликолепетиського, Ве­рхньорогачицького, Го­рностаївського та Ниж­ньосірогозького район­ів начальник ГУ ДФС у Херсонській області Ігор Клим поінформував, що за останній рік рівень місцевих бюджетів зазначених районів збільшився на 56 відсотків в порівнянні з результатами 2015 року.

«Тільки в Горностаївському районі за 2016 рік легалізовано діяльність 875 осіб. Така інспекційна робота продовжуватиметься й надалі, адже це одна зі складових значного нарощення кількості коштів всередині громад», — зауважив Ігор Клим.

Окрім цього, він звернув увагу на важливість стабільної сплати туристичного й інших видів податків, тому що деякі підприємці саме впродовж вигідного для власної діяльності періоду надають інформацію і сплачують кошти у зменшеній кількості.

В свою чергу, очільник області Андрій Гордєєв зазначив:
«Наповнення місцевих бюджетів, в першу чергу, залежить від зацікавленості самих сільських і селищних голів. Саме вони контролюють діяльність місцевого приватного сектору. Потрібно бути зацікавленими у збільшенні кількості коштів на потреби й розвиток власної громади».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *