У 21 школі презентують проект «Шкільні дні енергії»

21 квітня (п’ятниця) об 11.00 у Антонівській ЗОШ №21 (приміщення «Зеленої школи») відбудеться прес-конференція на тему «Шкільні дні енергії – основні інформаційні заходи проекту «Школа енергії 2.0″»

У прес-конференції візьмуть участь:

  • Володимир Миколаєнко– Херсонський міський голова
  • Роберт Кюнне– директор проекту «Створення енергетичних агентств в Україні» (GIZ)
  • Андрій Кирчів– виконавчий директор Асоціації «Енергоефективні міста України»
  • Юрій Ніконов– начальник управління освіти Херсонської міської ради
  • Галина Лугова– директор Антонівської ЗОШ №21 Херсонської міської ради

Акредитація для представників засобів масової інформації обов’язкова. Прохання акредитуватися до 15 00 год. 20 квітня 2017 року за телефоном  +380322 45 52 62, e-mail  office@enefcities.org.ua.

Прес-конференція відбудеться за адресою: смт. Антонівка, вул. Центральна, 2, Антонівська ЗОШ №21 (приміщення «Зеленої школи»).

Довідка

Впродовж квітня-травня в 15 українських школах, серед яких і Антонівська ЗОШ №21 Херсонської міської ради, відбудуться Шкільні дні енергії, які є основним інформаційним заходом проекту «Школа Енергії 2.0». Події будуть організовані за підтримки Асоціації «Енергоефективні міста України» у співпраці з міськими радами та громадськими організаціями міст.

Метою Шкільних днів енергії є презентація результатів щоденного енергомоніторингу в школах проекту, поширення інформації серед інших шкіл свого міста, підняття рівня обізнаності школярів, передача знань щодо енергоспоживання  і поширення набутого досвіду в місцевій громаді, а також зміцнення мереж і співпраці між школами, громадськістю та міськими радами.

Проект «Школа Енергії 2.0» реалізує Асоціація «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.

Термін реалізації проекту: грудень 2017 року.

У проекті беруть участь 15 українських шкіл з міст-членів Асоціації «Енергоефективні міста України».

Метою проекту є покращення енергоефективності та енергозбереження в школах проекту шляхом запровадження енергомоніторингу та енергоменеджменту; підняття рівня обізнаності школярів, а також передача їм технічних знань щодо енергоспоживання і поширення набутого досвіду в місцевій громаді та в інших навчальних і освітньо-виховних закладах.

 

Share Button