У Бериславі відродився футбольний клуб «Таврія»

В Україні відродилася Кримська федерація футболу. Її установчі збори відбулися у м. Берислав Херсонської області.

У ході конференції було вирішено обрати головою Кримської федерації футболу Сергія Куніцина. Також в Бериславі буде офіційно дислоковано ФК “Таврія”, який через анексією Криму мусив тимчасово призупинити свою діяльність.
Під час зборів, А.Гордєєв акцентував увагу на розвитку спортивної інфраструктури регіону. Зокрема, нагадав про відновлення стадіону у мікрорайоні «Корабел» в обласному центрі та розповів про плани з будівництва нових спортивних споруд на Херсонщині.

Голова ОДА підкреслив вагоме значення відновлення Федерації футболу Криму. А.Гордєєв закликав депутатів обласної ради підтримати питання про надання згоди на передачу у безоплатне користування об’єкта незавершеного капітального будівництва за адресою: м.Херсон, просп. 200-річчя Херсона, 19 для будівництва адміністративної будівлі під розміщення організацій спортивного спрямування, тренувальної та навчально-методичної бази.
Також в м.Бериславі відбулось відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям у районній комплексній ДЮСШ ім. В.К.Сергеєва.

Майданчик збудований завдяки кооперації Федерації футболу України, яка надала штучне покриття та комплектуючі матеріали, а також місцевих ресурсів, меценатів, за рахунок яких проведено роботи по підготовці основи майданчика.

IMG_9711

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *