У Білозерському районі поліція організувала спортивне свято для дітей

Працівники Білозерського відділення поліції організували та провели змагання, присвячені Дню здоров’я та спорту. Спортивне свято проходило у дитячому оздоровчому таборі «Фрегат» у с.Кізомис.

Діти брали участь у різноманітних конкурсах та спортивних іграх. Вони одягали на швидкість комплекти спеціального екіпірування працівника поліції, а поліцейські їм в цьому допомагали.

Також діти позмагалися у конкурсі «Слідопит», у якому необхідно було знаходити та фіксувати докази.

Діти отримати заряд бадьорості, блиснули ерудицією. Глядачі жваво вболівали за команди, які змагалися у святкових естафетах. Учасники показали не тільки свою силу, спритність і витривалість, але і справжню згуртованість та дружбу.

— Займатися фізкультурою корисно, а займатися веселою фізкультурою корисно подвійно. Адже кожна хвилина занять спортом продовжує життя людини на одну годину, а веселим спортом – на дві, — зазначив начальникБілозерського відділення поліції Віталій Боднарук.

По завершенню спортивного свята білозерські поліцейські вручили грамоти та призи учасникам та переможцям змагань. В свою чергу діти заспівали для правоохоронців українські народні пісні.

Джерело: ВК ГУНП в Херсонській області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *