У Білозерці хочуть реконструювати очисні споруди

Селище Білозерка має давні проблеми із відводом стічних каналізаційних вод. Справа в тому, що за радянських часів очисні споруди мали транспортувати стоки на 12 кілометрів із Білозерки у Херсон, але з часу розвалу СРСР необхідне обладнання застаріло та майже вийшло із ладу.

Народний депутат України Андрій Гордєєв виїхав до Білозерки та ознайомившись із проблемною ділянкою, запропонував своє вирішення проблеми

«…….Провів виіздну нараду шодо реконструкціі очисних споруд у Білозерці за участі селищного голови Олександра Царюченка, директора департаменту екологіі Юрія Попутька, директора КУ КБЕ будівництва Херсонськоі облради Ірини Соловйовоі.

Споруди, які будувалися ще за радянських часів, мали транспортувати стоки із Білозерки у Херсон. А це 12 км. Обладнання застаріле і виведене з ладу. Але знайшли рішення. На базі існуючоі КНС побудуємо нову очисну станцію. Потрібні інвестиціі близько 4 млн грн.

Дав доручення готувати проект реконструкціі, а тим часом селищна рада має відновити електропостачання і впорядкувати земельні питання».

 

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *