У День міста «Херсонська фортеця» наповниться дітьми

День народження улюбленого міста — це свято для всієї родини. До такого однозначного висновку приходять, зокрема, в управлінні освіти Херсонської міської ради, яке готується до майбутнього свята як ніколи відповідально. За словами начальника відділу управління з питань виховної роботи Валентини Поздняк, у святкуванні Дня міста, яке триватиме з 16 по 18 вересня включно, візьмуть участь всі загальноосвітні навчальні заклади Херсона, а також всі позашкільні установи, і навіть найменші — вихованці дитячих садків і ясел — підключаться до процесу.

У планах — безліч сюрпризів. Як відомо, в ці дні в парку «Херсонська фортеця», який цього разу обрано основним місцем проведення урочистостей, будуть працювати відразу три концертні майданчики. І їх задіятимуть дитячі творчі колективи, що називається, по повній програмі. Близько 45 зразкових вокально-інструментальних, хореографічних, хорових ансамблів старанно готуються до Дня міста. Втім, кожна школа представить на сценічних майданчиках власну програму. Передбачається також, що при переході з однієї сцени на іншу діти (можливо, спільно з батьками) влаштують справжній святковий карнавал.

Ще один цікавий момент — це організація своєрідного «краєзнавчого квесту», під час якого школярі отримають можливість у супроводі досвідчених екскурсоводів дізнатися практично все як про історію самої Херсонської фортеці, так і про минуле Херсона. Побудована ця програма не у вигляді сухої лекції, а цікаво і інтерактивно.

Фестиваль фільмів про рідне місто також стане родзинкою в День міста. У п’ятницю, 16 вересня, в кіноконцертному залі «Ювілейний» школярам покажуть серію пізнавальних і цікавих фільмів, причому, покази відбудуться в три сеанси: для кожної з трьох вікових категорій учнів будуть демонструватися різні кінострічки. А на наступний день, 17 вересня, в тому ж залі будуть підведені підсумки конкурсу на фільм про Херсон, який також організовано управлінням освіти. Переможці отримають грамоти та подарунки, а відбір конкурсантів буде гарантувати компетентне і незаангажоване журі.

Найменші херсонці — діти дошкільного віку — в ці дні будуть розважатися по-своєму. Для їх ігор визначено майданчик біля кіноафіш ККЗ «Ювілейний», де з дітлахами займатимуться кращі вихователі та аніматори міста. У цей час батьки зможуть з чистою душею відволіктися і відвідати інші заходи.

В управлінні освіти переконані, що кожен з трьох днів свята повинен бути багатолюдним, а херсонські діти отримають можливість прогулятися по знаменитому парку неодноразово, як в супроводі своїх дорослих рідних, так і в компанії з однолітками. «У місті понад тридцять тисяч учнів, — підсумовує Валентина Поздняк, — і, дивлячись на те, як активно займаються підготовкою до свята найкращі з них, потроху «підтягуються» до них і інші, адже стояти осторонь — не дуже захоплююче заняття! Тому ми сподіваємося, що в ці дні в парку буде справжній ажіотаж, а всі програми, які ми запланували і продовжуємо готувати зараз, припадуть до душі і херсонцям, і гостям нашого міста».

 

 

Джерело: сайт міста Херсон

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *