У Генічеську відкрився Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді

Вчора, 5 травня, у місті Генічеськ відбулось урочисте відкриття Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді на базі Генічеського районного Палацу творчості, де займається близько 800 дітей.

Відкриття такого Центру є вагомим не тільки для району, а й для усієї Херсонщини. Тут особливу увагу приділятимуть національному й патріотичному вихованню підростаючого покоління нашої країни. В цьому особисто змогли переконатися учасники урочистого заходу, на якому зібралися ветерани, керівництво міста Генічеська і району, батьки й вихованці Палацу творчості.

Still0505_00003

На відкриття першого в області Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді завітав і голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв. У своєму зверненні до присутніх він зазначив:

«Хочу побажати, щоб Центр став осередком становлення відданого загальнодержавній справі громадянина-патріота, зміцнення незалежної, рідної України».

Після урочистого відкриття закладу головою Генічеської райдержадміністрації Олександром Воробйовим, першими оглянути Центр запросили саме ветеранів Другої світової війни.

Still0505_00004

Завідуюча Генічеським методичним кабінетом Ірина Куницька провела для гостей заходу цікаву екскурсію Центром. Присутні були приголомшені просторими, гарними й творчо оформленими залами, чудовими роботами дітей та представленими методичними й інформаційними матеріалами.

Як зазначила начальник відділу освіти РДА Ірина Попова, в Центрі зосереджені матеріали, що свідчать про проведення у навчальних закладах роботи з національно-патріотичного виховання, враховуючи сучасні історичні події в Україні.

А Олександр Воробйов запропонував іншим територіям України підключатися до змагання з Генічеським районом у патріотичному вихованні.

«Такі змагання доведуть, що наш район є центром духовного виховання молоді. З Генічеського району починається сучасна Україна», – упевнений голова райдержадміністрації Олександр Воробйов.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *