Віце-губернатор Рищук судиться за те, чого у нього нема

Заступник голови ОДА Євген Рищук подав до суду позов про захист честі, гідності та ділової репутації відносно голови Олешківської райради Павла Потоцького, передають херсонсьткі ЗМІ з посилання на систему «Судова влада в Україні», інформує видання «ПІК».

Розгляд справу розпочнеться у Цюрупинському районному суді 19 грудня. Як припускає видання, вирішив подавати у суд Євген Рищук, швидше за все, через пост Павла Потоцького у facebook від 25 червня 2018 року.

«Тоді Потоцький розкритикував Рищука за  «дерибан районного бюджету і природних ресурсів, які ще залишилися на території Олешківського краю», — пише видання.

«Чому ображений заступник губернатора чекав півроку, не зовсім зрозуміло, можливо він образився на якесь інше висловлювання, але інших публічних згадок Потоцьким Рищука ми не виявили», — пише сайт «Мост».

названия

Цікаво, що сам Євген Рищук особливою гідністю і достоінством не відрізняється.

Так, свого часу дістав розголос діалог віце-губернатора у соцмережах під час суперечок з опонентами, де він  не соромився використовувати нецензурну лайку.

Також, нагадаємо, як депутат облради  Шадрін та заступник голови ОДА Рищук посварилися у соцмережі.

На додаток можно згадати численні приклади як херсонський високопосадовець неодноразово використовував свій високий чиновничий ранг для власного збагачення.

 

 

 

Share Button