У Херсоні буде нова спортивна школа — ДЮСШ «Херсон»

На попередньому пленарному засіданні сесії міської ради депутати підтримали проект рішення по створенню нової спортивної школи – ДЮСШ «Херсон». Школу очолить відомий у минулому футболіст, а нині футбольний тренер Володимир Лебідь.

ДЮСШ «Херсон» базуватиметься на території спортивного комплексу «Кристал» і виховуватиме молодих футболістів для основної команди. Це – стратегічний крок у розвитку єдиної клубної структури, в якій юні футболісти матимуть перспективу росту в команді «Кристал-2» та в основному складі «Кристала».

Уже в серпні ДЮСШ «Херсон» розпочне набір дітей до різних вікових груп. До цього часу у школі повністю сформують тренерський склад, розроблять програму тренувань та план участі в обласних і всеукраїнських змаганнях. Повноцінна робота школи почнеться з 1 вересня. Консультативну підтримку в тренуваннях будуть тренери основної команди «Кристала».

ФК «Кристал» висловлює подяку міському голові Херсона, депутатам міськради та управлінню молоді і спорту за підтримку в процесі створення ДЮСШ «Херсон».

Джерело: сайт ФК «Кристал»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *