У Херсоні продовжують купувати харчі у бізнесменів, чию фірму ловили на обмані та завищенні цін

Херсонські лікарі продовжують купувати харчі у бізнесменів, чию фірму ловили на обмані та завищенні цін , інформує видання «Наші гроші».

Комунальний заклад Херсонської обласної ради «Дніпрянський психоневрологічний будинок-інтернат» 21 вересня акцептував пропозицію у ТОВ «Таврія Фуд» щодо постачання продуктів харчування на суму 82,32 тис грн. Про це повідомляється у «віснику державних закупівель». Планується, що фірма поставить 9 т хліба пшеничного формового 1 ґатунку за 85,32 тис грн.

Єдиним конкурентом на торгах був ФОП Година Ганна Миколаївна. Вона вже була єдиним конкурентом «Таврії Фуд» під час тендеру по закупівлі картоплі і цукру для херсонської психлікарні в січні 2015 року. Тоді закупівельні ціни виявилися вдвічі завищеними. На згаданих торгах ФОП Година ставила свої пропозиції дорожче від ТОВ «Таврія Фуд».

Компанія «Таврія Фуд» зареєстрована на Андрія Животовського та Ірину Ценкер. Інша фірма Животовського і Ценкер «Арта Плюс» у 2013 році отримала замовлення від управління освіти Херсонської міськради на поставку продуктів харчування, тоді ціни послуги також були значно вищими від ринкових. Згодом АМКУ оштрафував «Арта Плюс» за змову на цій закупівлі з іншими учасниками.

ФОП Година Ганна Миколаївна зареєстроване у місті Херсоні у 2006 році. Юридична адреса ФОПа співпадає з юридичною адресою керівника і власника кооперативного підприємства «Світанок», власником якого є Дмитро Година. В серпні КП «Світанок» за узгоджені з ТОВ «Арталюкс» дії на тендері із закупівлі продуктів харчування для Херсонської обласної психіатричної лікарні було оштрафовано антимонопольним комітетом. На цьому засіданні Ганна Година виступила як директор КП «Світанок».

Share Button