У Херсоні пройшов Фестиваль сімейного спорту

Цих вихідних у Потьомкінському сквері м. Херсона у рамках відзначення Дня Європи в Україні відбувся Фестиваль сімейного спорту.

До програми заходу було включено фінал обласних масових змагань «Тато, мама, я – спортивна сім’я», майстер-клас з фітнесу «ФітКьорс – це легко, як раз, два, три…», спортивні конкурси, інтерактивні ігри з глядачами, виставку спортивного інвентарю та проведення руханки з учасниками, вболівальниками та всіма бажаючими.

На урочистому відкритті учасників змагань та гостей заходу привітав начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Юрій Семченко.

WP_20160521_13_49_14_Cпорт

«Цьогорічні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я» є особливими для Херсонщини, оскільки, дякуючи минулорічній перемозі сім’ї Стрюкових з міста Генічеська у всеукраїнських змаганнях, ми отримали право на проведення у цьому році всеукраїнського фіналу в нашій області», – зазначив у своєму виступі Юрій Семченко.

WP_20160521_12_47_40_ProПеремогу в обласних фінальних змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я» здобула сім’я Бойко з м.Нова Каховка (Петро Анатолійович, Галина Міхайлівна та Михайло), які будуть представляти Херсонщину у всеукраїнському фіналі з 07 по 10 червня 2016 року у смт Лазурне Скадовського району.

WP_20160521_12_35_16_Pro (1)

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *