У Херсоні стартує національно-патріотична акція «Ми – українці»

З березня по жовтень 2017 року Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова за підтримки управління культури та управління освіти, науки і молоді облдержадміністрації проводить обласну національно-патріотичну акцію «Ми — українці».

Стартом акції «Ми – українці» стане святковий захід «З Україною в серці живу», який відбудеться 14 березня 2017 року о 14.30 у великій залі Херсонського музичного училища.

На захід запрошеніучні та студенти м. Херсона,депутати обласної ради, представники громадських та волонтерських організацій, письменники, працівники бібліотек міста і області, військовослужбовці, спортсмени.

У ході святкового заходу «З Україною в серці живу» відбудеться презентація обласної національно-патріотичної акції «Ми – українці». З нагоди Дня українського добровольця представники влади привітають членів добровольчих формувань, які брали участь у подіях на Майдані та воювали у зоні АТО.

До програмисвяткового заходу включені музичні та хореографічні виступи студентів Херсонського училища культури, музичного училища, дитячих та молодіжних танцювальних колективів.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *