У Херсоні створено Міжнародний Морський Кластер

15 жовтня, в Херсонській державній морській академії поставили свої підписи під статутними документами Міжнародного Морського Кластеру 17 його учасників.

Як відзначив сьогодні, під час церемонії відкриття в ХДМА комплексу лабораторій «Віртуально – реальне судно», ректор ХДМА Володимир Ходаковський, напередодні в Академії відбулися установчі збори і на них було прийнято рішення про створення міжнародного морського кластеру «Палата ІТ-ОПМ» (Палата ІТ-освіти і підготовки моряків) при Херсонській державній морській академії.

«Вчора у нас в Академії відбулися установчі збори і на них було прийнято рішення про створення міжнародного морського кластеру «Палата ІТ-ОПМ» (Палата ІТ-освіти і підготовки моряків) при Херсонській державній морській академії. У ньому є 17 учасників – це іноземні компанії, Міносвіти України, ОДА та інші представники різних напрямків. Цей кластер надасть можливість вкладати кошти та інвестувати у розвиток нашої бази. А також, найголовніше, цей кластер надасть можливість майбутнім абітурієнтам, учням шкіл, отримувати інвестиційні кошти на навчання з відстрочкою платежу на весь період навчання», – розповів В.Ходаковський.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *