У Херсоні відбудеться круглий стіл на тему: «Всесвітній День боротьби з гепатитом»

28 липня 2016 року о 12:00 в конференц-залі Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації відбудеться засідання за «круглим столом» на тему: «Всесвітній День боротьби з гепатитом. До участі запрошуються представники засобів масової інформації.

Організатори: Департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації, КЗ «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І.Горбачевського» Херсонської обласної ради, Херсонський обласний благодійний фонд «Мангуст».

Під час засідання планується обговорити епідеміологічну ситуацію щодо поширеності вірусних гепатитів в Україні та Херсонській області, рівень обізнаності населення щодо шляхів передачі вірусних гепатитів, доступ до медичної допомоги в області, стан лікування та профілактики вірусних гепатитів.

Участь в заході прийматимуть керівництво та головні позаштатні фахівці Департаменту охорони здоров`я облдержадміністрації, керівники центру хронічних вірусних гепатитів і центру профілактики та боротьби зі СНІДом, представники обласного фонду «Мангуст».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *