У Херсоні відбудеться турнір з художньої гімнастики «SKIFSKA NADIYA 2016»

З 7 по 9 жовтня в Херсоні відбудеться Міжнародний турнір з художньої гімнастики «SKIFSKA NADIYA 2016».

Органіатором змагань виступає відділення з художньої гімнастики при Херсонському спортклубі «Кіокушин карате».

Головним суддею турніру запрошена суддя Міжнародної категорії з Білої Церкви Лариса Гавренко. Гостей та учасників змагань прийме спортивний зал ДЮКФП №5 по вул. Полтавській, 91.

У Херсоні відбудеться турнір з художньої гімнастики «SKIFSKA NADIYA 2016»

«Ми запрошуємо всіх бажаючих підтримати наших юних херсонок на турнірі «SKIFSKA NADIYA 2016»! Дівчатам дуже важлива підтримка земляків! До речі, запрошена до нас Лариса Гавренко ще зовсім недавно була відповідальна за організацію і проведення чемпіонату з художньої гімнастики в Бердянську від Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Наші юні спортсменки тільки повернулися з цих змагань, які в Запорізькій області відбулися з 25 по 28 вересня», — розповідає тренер і майстер спорту з художньої гімнастики Світлана Жульова.

Команда з художньої гімнастики при ХСК «Кіокушин карате» в складі спортсменок Софії Прокоп′євої, Анни Бутор, Катерини Грачової, Тетяни Фесенко і Мерилін Довженко представляла Херсон на відкритому Чемпіонаті України серед школярів за програмою КМСУ і 1 дорослого розряду з художньої гімнастики.

У Херсоні відбудеться турнір з художньої гімнастики «SKIFSKA NADIYA 2016»

«На жаль, наші гімнастки не зайняли призових місць, — каже СвітланаЖульова, — але показали бійцівський характер. Адже не дарма девіз відділення художньої гімнастики при ХСК «Кіокушин карате» — «Мужність і грація — разом непереможні»! Чекаємо перемог херсонок на турнірі «SKIFSKA NADIYA 2016»!»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *