У Херсоні відбувся «Парад чемпіонів»

07 жовтня біля ТРЦ «Фабрика» відбувся справжній «Парад чемпіонів», який поєднав велику кількість представників різних видів спорту, таких як: бокс, кроссфіт, айкідо, Муай Тай, сквош, футбол, стрітбол, веслування академічне, веслування на байдарках і каное, важка атлетика, фехтування, силовий екстрім та ін.

Крім того, на заході були присутні локації дитячо-юнацької спортивної школи для інвалідів «Інваспорт» та факультету фізичного виховання і спорту Херсонського державного університету.

Херсонці мали змогу побачити справжніх чемпіонів України, Європи, та світу, на рахунку яких багато перемог, медалей і кубків та ознайомитись з різними видами спорту, обравши для себе підходящу локацію, оснащену спортивним інвентарем.

Захід організовано сімейним спортивним розвиваючим комплексом «JUMP PARK» з метою пропаганди здорового способу життя, популяризації фізичної культури, залучення дітей та молоді до регулярних занять спортом.

У «Параді чемпіонів» взяли участь більше 200 осіб.

Під час урочистого відкриття учасників заходу привітав заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Балонь, який зазначив: «Спорт – це життя, доблесть, спосіб мислення. Ставлення до спорту закладається в дитинстві. І той, хто відчув задоволення від гри у футбол, фехтування або плавання, їзди на велосипеді, бігу або веслування, буде жити активно і гармонійно! Бажаю всім присутнім брати приклад зі спортсменів, які є гордістю нашої країни та запорукою здорової, сильної нації».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *