У Херсоні відбувся ярмарок проектів ЄС в рамках святкування Дня Європи

Сьогодні, 19 травня, в рамках святкування Дня Європи відбувся ярмарок проектів ЄС у Херсоні, під час якого презентували проекти та програми допомоги ЄС в Україні. Участь у заході взяли в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Олександр Адамчик та Ніколас Бердж, керівник торгово-економічного відділу Представництва ЄС в Україні.

Ярмарок ЄС присвячений тим проектам, які реалізуються місцевими організаціями за підтримки Європейського Союзу, як фінансово, так і практиками, ідеями, технологіями.

Під час ярмарку були представлені наступні проекти: «Цілі та досягнення проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток,орієнтований на громаду – ІІІ» у Херсонській області», «Від громадської ініціативи до реальних змін у громаді», проект ЄС «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», «Консультаційна підтримка малого та середнього бізнесу з боку ЄБРР», «Tempus: Створення центрів компетенції для розвитку круїзного туризму в регіоні Чорного моря», «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *