У Херсоні відкрито виставку «Будіндустрія 2018. Енергозбереження»

Сьогодні відбулось урочисте відкриття у ККЗ Ювілейний ХХ галузева будівельна виставка «Будіндустрія 2018. Енергозбереження».

 

На виставці представлено від будівельних матеріалів до енергозберігаючих технологій, окрім цього презентуються продукція та послуги, але й вивчаються нові тенденції, зустрічаються ділові партнери, досягаються домовленості про подальшу співпрацю.

Учасники виставки завжди очікують появи нових споживачів і покупців, міцних взаємовигідних контактів, відвідувачі – нової інформації про товари, що може оптимізувати робочий процес.

У Херсоні відкрито виставку «Будіндустрія 2018. Енергозбереження»

Питання енергоефективної економіки надзвичайно гостре та актуальне на сьогодні. Держава та суспільство вирішує завдання скорочення споживання газу, переходу на альтернативні джерела енергії, оновлення технологій. Сучасні енергозберігаючі проекти в промисловості та житлово-комунальному господарстві обов’язково будуть представлені на виставці.

Протягом 4-6 квітня кожного дня відбуватимуться майстер — класи компаній-учасників, а на відкритому майданчику виставці буде проходити демонстрація товарів експонентів.

Традиційний організатор заходу – Херсонський Виставковий центр «Експо- Центр».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *