У Херсоні вшанували афганців

15 лютого біля меморіального комплексу «Воїнам-інтернаціоналістам» у Херсоні відбувся мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ій річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Віддати шану солдатам, які брали участь у конфліктах за межами нашої держави, та схилити голову у пам’ять тих, кому не судилося повернутися на рідну землю, зібралися воїни-інтернаціоналісти та члени їх сімей, учасники АТО, волонтери, керівництво області, представники громадських організацій, духовенство та жителі міста.

У Херсоні вшанували афганців

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, який був на мітингу разом із заступником Олександром Адамчиком, звернувся до громадськості: «Народ з глибокою шаною згадує подвиг воїнів – інтернаціоналістів. І після революції Гідності вони одними з перших пішли на фронт захищати рідну землю і найголовніше – передавати свій досвід молодому поколінню, демонструвати приклад свідомого виконання обов’язків».

У Херсоні вшанували афганців

Дружинам військових, як нікому, відоме почуття печалі й туги за коханими: і живими, що на бойових завданнях, і навіки втраченими, забраними війною. Зі зворушливою промовою виступила вдова загиблого в Афганістані воїна Людмила Друзякіна: «І зараз йде війна, така ж неоголошена, як і тоді, але вона справжня, на ній по-справжньому гинуть люди. Усе, що нам сьогодні насправді потрібно – це мир».

У Херсоні вшанували афганців

Подякував воїнам-афганцям за проявлену відвагу і за те, що вони першими стали в лави захисників чотири роки тому, військовий капелан Анатолій Пономарьов, який також брав участь у бойових діях в Афганістані й АТО.

У Херсоні вшанували афганців

Усіх бійців, загиблих під час виконання військового обов’язку в республіці Афганістан, на території інших держав та на Сході України, вшанували хвилиною мовчання, після чого представники духовенства провели літію.

У Херсоні вшанували афганців

Після мітингу громадськість запросили взяти участь у церемонії покладання квітів на кладовищі селища Комишани.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *