У Херсоні обговорили шляхи розвитку державно-приватного партнерства

З робочим візитом у Херсоні перебувають заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук та начальник відділу державно-приватного партнерства департаменту залучення інвестицій Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Ірина Новікова.

Херсонщина разом із Львівською, Миколаївською та Одеською областями стали платформами для пілотних проектів у рамках першого етапу державно-приватного партнерства.

В обговоренні подальших кроків реалізації даних проектів, окрім представників профільного Міністерства, взяли участь перший заступник голови обласної ради та заступники голови облдержадміністрації Євген Рищук та Олександр Адамчик.

Вже сьогодні один із таких проектів працює на державному підприємстві «Херсонський морський торговельний порт». Як повідомив заступник директора Олександр Сухін, вже зараз на підприємстві прослідковується позитивна динаміка розвитку, зокрема за рахунок залучення десятків мільйонів доларів.

Планують долучитися до державно-приватного партнерства ДП «Скадовський морський порт» та Херсонська ТЕЦ.

«Готуйте свої проекти та направляйте до Міністерства. Ми розглянемо кожен, але працюватимемо із найцікавішими. Ми також підкажемо із тими проектами, які зможуть реалізуватися без державної підтримки, наприклад, за рахунок кредитів», – зазначив Михайло Тітарчук.

Також заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України повідомив про те, що в Міністерстві відпрацьовують законопроект про концесії, коли інвестори частково отримають можливість впливати на підприємство. Це буде цікаво підприємствам, які мають обмежену клієнтську базу, зокрема ДП «Скадовський морський порт».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *