У херсонських радикалів новий керманич

У Херсонській територіальній організації РПЛ відбулися кадрові зміни. Головою обласної організації призначили Іллю Вольського – помічника народного депутата України Дениса Силантьєва. Про це повідомила прес-служба РПЛ, передає видання “ПІК”.

На призначенні голови територіальної організації був присутній голова Херсонської міської організації РПЛ Сергій Білоковиленко.

Як повідомляє видання «Політична Херсонщина», представляв нового керівника місцевих радикалів  голова виконкому партії Юрій Зінченко, якого називають людиною Рината Ахметова.

Що стосується Іллі Вольського, то це не новачок в суспільно-політичному житті, пише видання. Ще у 90-х роках він брав активну участь в міському молодіжному рухові, входив у Молодіжну раду міста, пізніше був одним з лідерів облорганізації партії «Україна молода».

Близько 7 років (до червня 2017 року) очолював обласну організацію партії «Україна майбутнього». Ілля Вольський має кілька компаній, які торгують сільгосптехнікою (ТОВ “Агро Воля”, ТОВ “Агро Техмаркет”), водопровідним та опалювальним обладнанням (ТОВ “Управління інженерними проектами”) і займається лізингом (ТОВ “ПКФ МТС”).

У корупційних скандалах помічений не був, пише видання.

Share Button