У херсонській мерії звернулись до херсонців з приводу негоди

Тимчасово виконуюча обов’язки керуючого справами виконкому Херсонської міської ради Катерина Гандзюк на своїй сторінці у соціальній мережі розповіла про готовність міста до сніжної негоди та звернулася до херсонців з проханням дотримуватися простих правил безпеки:

«Хто там хотів снігу в Херсон? Радійте, winter is coming!

Зранку в п’ятницю 6 січня очікується сильній снігопад. 18 годин сніг буде йте без упину. Кажуть, востаннє таке було у 2009 році.

Для нашого південного міста це справжня стихія, але міська влада сьогодні готова її зустрічати. Завдяки Валентину Чеснокову та Олександру Ложичеву кількість справної снігоприбиральної техніки за місяць з 2 одиниць перетворилася на 10. Суцільна магія :). Ще 9 різних машин дають підрядні організації. Для прибирання вулиць, тротуарів, дворів, міждворових проїздів буде задіяна уся можлива техніка і всі можливі люди. Олександр Лещенко навіть погрожував БТРом :).

Також у місті розгорнуто мобільні пункти обігріву за адресами: вул. Вишнева (Блюхера), 12 та просп. Св. Кирила та Мефодія (Димитрова), 16-а. Людей, які звертатимуться до цих пунктів, забезпечуватимуть гарячими обідами та чаєм.

Зі свого боку міська влада просить херсонців про кілька простих речей:

— якщо у вас машина з лисими чи літніми шинами, лишіть її на стоянці, ви небезпечні, ми вас боїмося.

— якщо у вас немає зайвої потреби їхати в ці дні машиною, то лишіться вдома або кооперуйтеся зі знайомими, підвозьте один одного, аби у місті було менше машин. Я особисто так робитиму.

— за можливості відкладіть всі подорожі за місто. Там реально буде небезпечно. На всю область у ДСНС лише 5 буксирів, 2 з яких будуть у місті. Якщо з вами щось трапиться далеко від Херсона, вам не зможуть швидко допомогти.

— не паркуйте автівки на узбіччі! Ви заблокуєте роботу снігоприбиральної техніки.

— ну правда, ну не паркуйтеся там, ну будь-ласка-ласка-ласочка.

У разі виникнення екстренних ситуацій звертайтеся за номерами телефонів: 15-80; (050) 309 1580; (097) 202 15 80.
Також працює диспетчерська служба КП «Дорожник»: (0552) 29 16 69

Негода за прогнозами триватиме до 10 січня.»

Фото Kateryna Handziuk.

Share Button