У Херсонській облраді планують запровадити електронні петиції

На наступній сесії обласної ради депутати розглянуть проект Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, йдеться на сайті Херсонської обласної ради. 

Згідно проекту положення, оприлюдненому на офіційному сайті обласної ради, електронна петиція – це колективне звернення громадян до Херсонської обласної ради  через офіційний веб-сайт Херсонської обласної ради або веб-сайт громадського об’єднання, яке здійснює збір підписів на підтримку електронної петиції.
Електронні петиції   подаватимуться лише стосовно питань, які відносяться до повноважень та компетенції Херсонської обласної ради.
Крім того, електронна петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.
Відповідальність за зміст електронної петиції  буде нести ініціатор електронної петиції.
Положення  про порядок подання та розгляду електронних петицій міститиме чотири розділи: 1. Загальні положення, 2. Створення електронної петиції, 3. Збір підписів та  4. Розгляд електронної петиції.
Попередньо депутати розглянуть проект Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій в постійних комісіях обласної ради.

Share Button