У Херсонській ОДА обговорили питання пільгового проїзду

Під час наради з головами районних державних адміністрацій та міськими головами міст обласного значення обговорили питання виділення коштів на компенсацію перевезення пільгових категорій громадян.

За словами в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександр Адамчик, на сьогодні в місцевих бюджетах вже передбачено 6,2 млн грн на компенсаційні виплати за перевезення пільгових категорій громадян автомобільним транспортом, проте, в деяких районах області зазначені виплати станом на 10 червня на передбачені.

«У зв’язку з обмеженням пільг на безоплатний проїзд для деяких категорій громадян зростає соціальна напруга, в деяких областях України відбуваються громадські акції з вимогами поновити пільги на безоплатний проїзд пільгових перевезень громадян», – наголосив Олександр Адамчик.

Враховуючи вищезазначене, Олександр Адамчик надав Херсонському міському голові ряд доручень, зокрема укласти з автоперевізниками, що здійснюють перевезення на приміських автобусних маршрутах до населених пунктів в Білозерському, Голопристанському та Цюрупинському районах області, відповідні договори на відшкодування витрат за пільгові перевезення.

Крім того, враховуючи механізм міжбюджетних трансфертів згідно з Бюджетним кодексом України, перерахувати відповідні кошти з бюджету м. Херсона до бюджетів вказаних районів області.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *