У Херсонській ОДА обговорили питання ремонту доріг

Сьогодні, 21 червня, під час селекторної наради з головами районних державних адміністрацій та міськими головами міст обласного значення було обговорено питання ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та комунальної власності у районах області, а також залучення коштів місцевих бюджетів на вказані цілі.

Як зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Херсонській області Микола Савченко, на сьогодні 97% запланованих робіт щодо ремонту доріг напрямком на курортні селища області виконані.

Найближчим часом після завершення тендеру ремонтні роботи на ділянці 2,5 км розпочнуться у Новотроїцькому та Каховському районах, до цього на дорогах мають з’явитись попереджувальні знаки про аварійні ділянки дороги.

«Після завершення робіт на дорогах курортного напрямку, буде розпочато ремонтні дороги на дорогах територіального значення у районах області», – розповів Микола Савченко.

Окрім бюджетних та обласних коштів, на ремонт планується залучити кошти з районних бюджетів.

«Кошти, які надходять як акцизний податок і залишаються на місцях, мають розподілятися саме на ремонт доріг, про це повинна знати громадськість, щоб не допустити нецільового їх використання», – зазначив голова облдержадміністрації

На ремонт доріг цього року з обласного бюджету виділено 70 млн грн та з державного 20 млн грн.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *