У Херсонській ОДА обговорили розвиток природного парку «Джарилгацький»

Сьогодні, 2 червня, у Херсонській облдержадміністрації відбулось засідання робочої групи з питань розвитку рекреаційних зон національного природного парку «Джарилгацький» під головуванням в. о. заступника голови обласної державної адміністрації Євгена Рищука.

Як було зазначено під час засідання, національний природний парк «Джарилгацький» є місцем масового стихійного відпочинку людей, яке ніяк не регулюється і впливає на екологічну, санітарну, пожежну ситуацію на острові Джарилгач, а також може бути небезпечним для відпочиваючих – відсутнє медичне обслуговування та контроль за технічною безпекою.

Враховуючи це, робоча група має на меті розробити план заходів для впорядкування відпочинку людей у рекреаційних зонах парку – надати на короткий термін ділянки приватним підприємцям, щоб вони обладнали їх біотуалетами і сміттєвими баками, налагодити механізм вивозу відходів з острова, а також безпечне транспортування туристів на острів та їх перебування там і вдень, і вночі. Підприємцям планують дозволити зводити лише тимчасові споруди і тільки з екологічних матеріалів, наприклад, комишу.

Для того, щоб реалізувати зазначені заходи, структурними підрозділами ОДА будуть надані рекомендації, як слід діяти в рамках правового поля, враховуючи особливості водного та земельного кодексів.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *