У Херсонській ОДА обговорювали енергоефективність в ОТГ

егіональне представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, ГО «Енергійна країна», Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України з 2017 року започаткували Програму сприяння підвищення енергоефективності об’єднаних територіальних громад України.

Протягом 2018 року в рамках Програми в об’єднаних громадах України проводитимуться практичні семінари за участю відомих експертів з енергоефективності та будуть ініційовані нові енергоефективні проекти та програми.

Так, сьогодні, 25 червня, в облдержадміністрації відбувся навчальний семінар на тему: «Комплексний підхід до енергоефективності в об’єднаній територіальній громаді», програму якого презентували: Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Громадське Об’єднання «Енергійна країна».

Присутніх привітали: директор Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні Марсель Рьотіг, директор з розвитку ГО «Енергійна країна» Вікторія Годік та заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик.

Про пілотний модуль «зелена школа» розповіла присутнім директор Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 херсонської міської ради Галина Лугова.

Також про досвід м. Гола Пристань на шляху реалізації зобов’язань Угоди Мерів розповів головний спеціаліст з економічних питань виконавчого комітету Голопристанської міської ради Анатолій Гонтарь.

Крім того, в процесі роботи було розглянуто ряд питань: впроваджені та заплановані заходи з енергоефективності у громадах, залучення міжнародної матеріально-технічної допомоги до проектів енергоефективності громади, інструменти підтримки з боку державної влади.

Завершили роботу обговоренням перспектив та планів впровадження енергоефективних проектів та ініціатив.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *