У Херсонській ОДА шведам розповіли про Херсонщину

Директор Департаменту розвитку агропромислового комплексу ХОГА Олександр Паливода розповів про зустріч керівництва області з представниками шведського підприємства «Aquila Executive» та польсько-українського підприємства «Платформа Бізнес Інтеграції».

«Сьогодні 23 березня в обласній державній адміністрації відбулася зустріч з директором шведського підприємства «Aquila Executive» паном Ор’яном Фріднером та директором польсько-українського підприємства «Платформа Бізнес Інтеграції» паном Володимиром Кузіним» — розповів О. Паливода.

Також чиновник додав, що метою зустрічі була презентація пропозицій для підприємств та установ Херсонської області брати участь у спільній розробці та впровадження грантових проектів, які дозволять створити умови для залучення іноземних інвестиційних компаній і використання європейських фінансових інструментів.

«Під час засідання за «круглим» столом були обговорені ряд питань стосовно пошуку партнерів в Україні для спільного дослідження з теми «Утилізація відходів, енергозбереження у міських та селищних районах» як платформа для майбутньої кооперації з підприємствами та установами ЄС; пошуку партнерів для розвитку медицини здорових зубів; про розвиток аграрного сектору; про співробітництво з українськими підприємствами на світових ринках» — додав Директор департаменту розвитку агропромислового комплексу.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *