У Херсонському державному університеті відкрили студентську їдальню

У Херсонському державному університеті відкрили нову студентську їдальню. Про це розповів на своїй сторінці у соціальній мережі голови Херсонської ОДА Андрій Гордєєв  —

» Ще у грудні 2014 року студенти ХДУ під час зустрічі попросили зробити їм їдальню в університеті. А вже у червні 2015 року разом із колегами по парламенту Сергієм Хланем та Олександром  Спиваковский при підтримці Андрієм Путіловим ми добилися затвердження постанови Кабміну про надання коштів на реконструкцію їдальні ХДУ.

У грудні 2015 року тут почалися ремонтні роботи, а сьогодні студенти вперше зайшли в нову сучасну їдальню університету!


Я розповідаю ці подробиці, щоб показати скільки потрібно зусиль та часу, щоб перетворити задум у реальність. Але ми наполегливо йдемо до поставлених цілей і не зупиняємося на досягнутому.
Сьогодні ми відкрили їдальню ХДУ, вчора запустили зрошувальні систему в Білозерському районі, завтра починаємо капітальний ремонт доріг — не ямковий, як у червні, а капітальний! Наступного тижня вирішуємо питання про надання 40 млн гривень з державного бюджету на будівництво мостопереходу. Шодня ми реалізуємо нові справи, на підготовку яких потрібно півроку, рік або, навіть, кілька років.


А за університет та його студентів я радий, тому що сам пам’ятаю часи, коли, будуючи студентом, не мав можливості пообідати. Радий, що приміщення їдальні отримало якісний ремонт, а студенти та викладачі — смачні страви.


Наступне завдання — зробити навколо ХДУ безпечне та комфортне містечко. Тоді наші діти будуть успішними та щасливими. Власне, заради їхнього майбутнього ми сьогодні і працюємо»
.

 

 

Share Button